Copyright © 2019 Pałacyk Szklarska.
All Rights Reserved.

Regulamin

WITAMY W PAŁACYKU SZKLARSKA

 

Cieszymy się, że możemy Państwa u nas gościć i życzymy miłego wypoczynku!

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa prosimy o przestrzeganie następujących reguł: 

 

 1. Pokoje i apartament w obiekcie wynajmowane są na doby.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 10:30 następnego dnia.

 1. W chwili przyjazdu Goście zobowiązani są do okazania ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz uiszczenie opłaty za nocleg. W przypadku nie zjawienia się Gościa/i w dniu zameldowania do godziny 23:00 traktuje się taką rezerwację za anulowaną i zaliczka nie przysługuje zwrotowi. 
 2. Opłata za pobyt pobierana jest za całość rezerwacji od Gościa w dniu przyjazdu (z góry).
 3. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia pokoju czy apartamentu.
 4. Prosimy o zachowanie ciszy od godziny 22:00 do godziny 7:00. Między innymi prosimy o ściszenie odbiorników telewizyjnych.
 5. Rodzice i/lub opiekunowie są w pełni odpowiedzialni za siebie i za dzieci poruszające się po obiekcie i posesji, w tym po tarasach, balkonie i ogrodzie.
 6. Gość powinien zawiadomić właściciela o wystąpieniu awarii lub szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 7. Obowiązkiem Gościa jest utrzymanie porządku zarówno w pokojach jak i części wspólnej, pozostawienie pokoju w stanie czystym a goście apartamentu z kuchnią do posprzątania apartamentu przed wyjazdem.
 8. Osoby niezameldowane/niewynajmujące mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie za zgodą właściciela.
 9. Prosimy o nieprzestawianie mebli oraz sprzętu będącego na wyposażeniu pokoju czy apartamentu.
 10. Uprasza się o nie wnoszenie, przyrządzania i spożywania jedzenia w pokojach obiektu. Punkt ten nie dotyczy apartamentu z aneksem kuchennym. Na parterze znajduje się jadalnia, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne naczynia do spożycia posiłku.
 11. Zabrania się wnoszenia do pokoi i apartamentu sprzętu narciarskiego (narty, kijki, buty), a także rowerów. W obiekcie znajduje się oddzielne, przygotowane pomieszczenie do przechowywania sprzętu.
 12. Gość obiektu ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy. Każdy rodzic i/lub opiekun jest odpowiedzialny za szkody wyrządzone przez dzieci.
 13. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez osoby korzystające z usług obiektu. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia kosztowności, pieniędzy, samochodu, papierów wartościowych i przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.
 14. Właściciel może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin obiektu wyrządzając szkodę w mieniu obiektu lub gości albo szkodę na osobie gości, pracowników obiektu albo innych osób przebywających w obiekcie albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości lub funkcjonowanie obiektu.
 15. W obiekcie i na terenie posesji obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW i używania wszelkich innych używek. W obiekcie zamontowane są czujki dymu, a palący gość zostanie obciążony kosztami wynikających z interwencji służb zewnętrznych.
 16. Pobyt zwierząt w obiekcie jest niedozwolony.
 17. UWAGA – zaliczki nie podlegają zwrotowi.

 

Treść niniejszego regulaminu dostępna jest dla wszystkich Gości na stronie internetowej: www.palacykszklarska.pl i w każdym wynajmowany pokoju lub apartamencie. 

Z wyrazami szacunku, właściciel obiektu „Pałacyk Szklarska”